Dr n. med. Tomasz Hutyra reumatolog i pediatra

Informacja o lekarzu

Specjalista reumatolog oraz pediatra. W swojej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kości, stawów, a także ogólnoustrojowych stanów zapalnych tkanki łącznej dzieci i dorosłych.

Reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów,  choroba zwyrodnieniowa stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów, toczeń rumieniowaty układowy, zapalenia naczyń, zapalenie skórno-mięśniowe, twardzina, polimialgia reumatyczna, fibromialgia, sarkoidoza, dna moczanowa, osteoporoza, to tylko część z szerokiej grupy schorzeń, z którymi można się do niego zgłaszać po pomoc.

Pracując jako pediatra zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób dzieci i młodzieży od okresu niemowlęcego do 18. roku życia. Udziela porad dotyczących żywienia, prawidłowej opieki, rozwoju niemowląt i dzieci, realizuje szczepienia ochronne.

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu, swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia, przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Klinice Chorób Wewnętrznych i Reumatologii, Poradni Reumatologicznej, prywatnej opiece medycznej czy dyżurując w oddziałach noworodkowych.

W swojej pracy naukowej zajmował się chorobami przewodu pokarmowego u dzieci (jest współautorem kilkunastu prac naukowych), obronił doktorat w dziedzinie gastroenterologii.

Zakres usług:

  • Konsultacja reumatologiczna (pacjenci dorośli)
  • Konsultacja reumatologiczna (dzieci w każdym wieku)
  • Konsultacja pediatryczna

Rejestracja telefoniczna

71 729 48 87

Rejestracja internetowa


 

 

Znajdziesz nas również na Facebooku!link facebook

Masz pytania?

Rejestracja: 717294887

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy