O nas

Witamy na stronie Prywatnego Centrum Medycznego MedicArt. Nasze centrum powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Naszym celem jest kompleksowa opieka specjalistyczna – profilaktyka, diagnostyka oraz leczenie w oparciu o najnowszą wiedzę i standardy medyczne.

Szczególnie leży nam na sercu troska o prawidłowy rozwój dzieci, dlatego oprócz diagnostyki specjalistycznej, oferujemy Państwu możliwość uczestniczenia w zajęciach, prowadzonych przez specjalistów z zakresu specjalności pediatrycznych, neurologopedę, psychologa dziecięcego i fizjoterapeutę.

Nasi specjaliści charakteryzują się doświadczeniem oraz profesjonalną wiedzą, którą stale rozszerzają na szkoleniach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie z dużym zaangażowaniem i empatią.

Kierownikiem medycznym Centrum Medycznego MedicArt jest dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska. specjalista neurolog i neurolog dziecięcy. Wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Neurologii Akademii Medycznej oraz w Oddziale Neurologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Epileptologicznego oraz Neuroelektrofizjologii Klinicznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego w każdym wieku.

Masz pytania?

Rejestracja: 717294887

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy