O nas

Witamy na stronie Prywatnego Centrum Medycznego MedicArt. Nasze centrum powstało z myślą o całościowej opiece nad pacjentem. Przyświecającym nam celem jest kompleksowa opieka specjalistyczna – profilaktyka, diagnostyka oraz leczenie w oparciu o najnowszą wiedzę i standardy medyczne.

W szczególności leży nam na sercu troska o prawidłowy rozwój dzieci, dlatego oprócz diagnostyki specjalistycznej, oferujemy Państwu możliwość uczestniczenia w zajęciach, prowadzonych przez specjalistów z zakresu specjalności pediatrycznych, neurologopedycznych, psychologa dziecięcego i fizjoterapeutę.

Nasi specjaliści charakteryzują się doświadczeniem oraz profesjonalną wiedzą, którą stale rozszerzają na szkoleniach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Przede wszystkim charakteryzuje nas to, że do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie z dużym zaangażowaniem i empatią.

Kierownikiem medycznym Centrum Medycznego MedicArt jest dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska. Będąca specjalistą neurologiem i neurologiem dziecięcym. Wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Neurologii Akademii Medycznej oraz w Oddziale Neurologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Epileptologicznego oraz Neuroelektrofizjologii Klinicznej. Poza tym zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego w każdym wieku. Dodatkowo Pani doktor zajmuje się, w ramach poradni SM w szpitalu im. T. Marciniaka, leczeniem stwardnienia rozsianego.

 

Znajdziesz nas również na Facebooku! link facebook

Masz pytania?

Rejestracja: 717294887

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy