TELEPORADY

UWAGA TELEPORADY

W związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, z uwagi na konieczność ograniczenia udzielania planowych porad lekarskich w poradniach, uruchomiliśmy dla Państwa usługi telemedycyny (porady, analiza i interpretacja wyników badań, konieczne zaświadczenia, druki, wnioski, e-recepty).

Rejestracja na TELEPORADY możliwa jest przez naszą stronę internetową lub pod numerem telefonu 602385509 oraz mailowo: marta.dubik.jezierzanska@medicart.wroclaw.pl lub info@medicart.wroclaw.pl

W ramach TELEPORADY możliwe będą konsultacje z zakresu:

  • neurologii,
  • neurologii dziecięcej,
  • hematologii dziecięcej,
  • gastroenterologii dziecięcej,
  • reumatologii i reumatologii dziecięcej,
  • pediatrii.

W przypadku, kiedy lekarz na podstawie wywiadu z porady telefonicznej uzna za konieczne zbadanie pacjenta, będzie to możliwe w naszym centrum medycznym. Dzięki zebranym informacjom w ramach teleporady, czas trwania wizyty stacjonarnej, ulegnie znaczącemu skróceniu w porównaniu do dotychczasowej wizyty.

UWAGA! Na wizytę stacjonarną nie zostanie przyjęty pacjent z objawami infekcji, duszności czy innych symptomów, mogących wskazywać na zarażenie koronwirusem.

W celu zminimalizowania czasu pobytu pacjentów w naszym centrum, będziemy prosili, aby pacjenci na wizytę oczekiwali w swoich samochodach, nie w poczekalni. Do przychodni będą proszeni telefonicznie. Dodatkowo, w ramach działań prewencyjnych, przy wejściu będzie sprawdzana temperatura ciała oraz wydawana maseczka jednorazowa, jeśli będzie taka potrzeba.

Przy wejściu do centrum medycznego zamontowany jest dozownik z płynem dezynfekcyjnym.

Gabinety i poczekalnia są na bieżąco odkażane za pomocą lamp bakteriobójczych przepływowych.

 

Masz pytania?

Rejestracja: 717294887

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy